Golden Apple; Karcher Türkiye Ana Bayisi Tüm Ürünlerimiz ve Fiyatlarımızı İçin Golden Apple Karcher Türkiye

 

Karcher Su Filtreli Elektrik Buharlı Süpürge Videolari
Karcher İletişim

 

 

 

Firmamız kurulduğu günden bu yana ilklere ve yeniliklere açık bir ruhla nitelenmiştir. Alfred Karcher, 1935 yılında şirketinin kurarak, bir çok alanda öncülük edebilecek fikirlerini ısıtıcı teknolojisi alanında gerçeğe dönüştürerek, ilklere imza attı. 1950 yılında ilk sıcak-soğuk basınçlı su makinesini üreterek, önde gelen temizlik ekipmanları üreticisi olmanın temel taşlarından birini oluşturdu. 1959 yılında Alfred Karcher'in ölümüyle işi eşi Irene Karcher devralarak 1989 yılında ölümüne kadar firmayı yönetti. Stuttgart yakınlarında Winnenden'de kurulu olan günümüze kadar aile şirketi olma özelliğini korumaktadır. Dünyanın pek çok ülkesinde olduğu gibi %100 Alman sermayesiyle Türkiye'de de 1999 yılından beri faaliyet göstermekteyiz.

 

En Büyük temizlik ekipmanları üreticilerinden biri olarak Karcher evler, ticari ve endüstriyel iş yerleri için geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

 

Yeniliklerimizin tasarım ödüllerinin yanı sıra 260' tan fazla patenti de beraberinde getirmiştir.

 

Yenilik başarının en önemli temel koşullarından biridir. Karcher bu sebepten ötürü araştırma ve geliştirme çalışmalarına büyük yatırımlar yapmaktadır. 280' den fazla mühendis yeni çözümler üretebilmek için çalışmakta, temizlik teknolojilerine yeni standartlar getirmektedirler. Yaratıcı ruhlarının ve yenilikçi enerjilerinin kanıtı ise 260' dan fazla patent ve kayıtlı tasarım verilmiş olmasıdır. Karcher kendi sektöründe DIN EN ISO 9001 belgesini almaya hak kazanmış ilk firmadır.

 

Araştırma ve geliştirme aktivitelerinden aldığımız sonuçlar sürekli olarak sofistike, kullanıcı odaklı ürünler olarak karşımıza çıkar.

- Ev tipi iç mekan kullanımına yönelik SC-1402 ve SV-1902 makineleri.

- Şarjlı süpürge, akıllı, bağımsız çalışan ev tipi temizlik robotu.

- Zemin temizleme makinelerinde alan kazandıran tank için tank sistemi.

- Fırçasız, basınçlı su ile çalışan otomatik araç yıkama sistemleri.

 

Karcher ürünleri işlevsellik ile sevimli bir görselliği kombine ederek, 70' ten fazla Alman ve uluslararası tasarım ödülüne layık görülmüştür. Karcher yaratıcı enerjisinin en açık belirtisi cironun %70' inin 4 yıldan az bir süredir üretilen makineler ile elde edilmesidir.

 

Yüksek kalite sahip ürünlerimiz üretimleri esnasında pazar aratılmalarından çevre korumalarına kadar tüm aşamaları bütünüyle ve sürekli olarak izleyecek kapsamlı kalite yönetim sistemlerine gereksinim duymaktadır. Ayrıca müşterilimizden gelen istekleri ürün özelliklerine çeviren kalite/işlev açılım sistemlerine sahibiz.

 

Müşterilerimize kullanım kolaylığı sağlayacak, uzun kullanım süresi ve kullanıcı memnuniyetini bir araya getiren makineler geliştiriyoruz. Her bir ürün üretim tesislerimizden çıkmadan önce sıkı kontrollerden geçmektedir. Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktaki öncelikli koşulun kalite olduğunu düşünüyoruz.

Karcher Kalite Belgeleri

 
 

 © 2007 Temizev
Tüm Hakları Saklıdır

Ana Sayfa Firma Profili  | Karcher Vakumlu Buharlı Temizlik Makinası SV-1902  |  Karcher Buharlı Temizlik Makinası SC-1402  | 
Buharlı Temizlik Makinası SV-1802   Su Filtreli Elektrikli Karcher DS-5500   | Ürünler  |  İletişim

Design By
RSM

rsmdizayn

www.temizev.com.tr   |   www.karcherbuharlitemizlikmakinasi.com   |   http://www.buharlisupurge.com/   |   www.karcherbuharlitemizlikmakinesi.com